?

Log in

No account? Create an account

strajj

Блогер тоже человек!

Нет времени скучать…


Предыдущий пост Перепост Пожаловаться Следующий пост
strajj

Новости из самой «демократичной» страны


Походу в понимании украинцев демократия это когда бьют морду. Небольшая подборка новостей из «демократичной», это только за один день. Если и есть нечего, но жить там точно не скучно. Начнём с новости из Львова. Сегодня во Львове народного депутата от Оппозиционного блока Игоря Шурму облили свиной кровью после пресс-конференции по случаю открытия его общественной приемной в городе. Как сообщает Zaxid.net, двое представителей общественной организации Правый сектор. Запад облили из пластиковых бутылок политика, после того как тот вышел на улицу.

Молодые люди также выкрикивали "Приемным Оппозиционного блока во Львове не быть, езжайте в ДНР!" и "Оппозиционный блок убивает украинцев!".
Идём дальше и переносимся в город Харьков. Сегодня в Харькове неизвестные облили зеленкой депутата горсовета Алексея Перепелицу, который выступал против признания России страной-агрессором. Милиция никого естественно не задержала.
Теперь в Полтаву. Сегодня на сессии горсовета Полтавы произошел скандал между мэром Александром Мамаем и нардепом Сергеем Каплиным из фракции БПП, который закончился массовой дракой и ДТП. Сообщается, что перед началом сессии около 100 митингующих у здания мэрии требовали от городских властей установить плату за проезд в транспорте в размере 3 гривен, которую недавно повысили до 4.В ходе спора между собой поссорились нардеп Каплин и мэр Полтавы Александр Мамай. Спор перерос в драку. Были выломаны двери горсовета, повреждена мебель. Далее городской голова Полтавы заперся в собственном кабинете и вызвал правоохранителей.


Это ещё день не закончился. Ну нескучно им это точно.


Последние записи в журнале


promo strajj may 17, 2014 20:00 48
Buy for 20 tokens
Хочется пробежаться по недавним событиям которые перевернули нашу жизнь в лучшую сторону.Восстание началось с города героя Севастополя,этот город в очередной раз показал свой боевой дух и русский характер. 26 января 2014 Началась третья оборона Севастополя! Все въезды в город перекроют!…

  • 1

Хохлы дерьмо и ещё много говна сьедят

(Анонимно)
Но твой репортаж про твою мать "Крымский позор",
пару постов назад интересней.

Re: Хохлы дерьмо и ещё много говна сьедят


Re: Хохлы дерьмо и ещё много говна сьедят

Попрыгай, свино...б)))

Реальный позор РоссииТакие, готовые все продать ради должности, это и есть позор России.

Зря прогибался, гнида!Жаль, сам себе яйца отрезать не успел!

Re: Зря прогибался, гнида!

Повезло Женьке, что не успел пол сменить.

Нет, у меня однозначно женсковыраженное имя:)

Эх, хорошо в стране укропской жить!
Облил свиной кровью со словами "Кровь патриотов на твоих руках "
Как точно подметил активист. (с)

Edited at 2015-07-10 17:12 (UTC)

какой демос , такая и демократия

из новостей оттуда мне понравилось как укрокопы у бомжа ложку отнимали

У хохлов не жизнь, а сплошной непрекращающийся фейерверк

Эсклюзив.

Укро-журнашлюхи решили рассказать о печальном
будущем Украины на примере Греции....
Чтоб народ привыкал...


Як живе Греція

До роботи — на світанку

...Гучна музика, вогні, за столиками вуличних кафе безліч веселих компаній — і не лише молодь, а й бабусі з дідусями гуляють. Свято? Ні! Перша година ночі з середи на четвер. Музика стрясала стіни орендованої квартири до четвертої ранку.

Та о сьомій я прокинулася від гучного бамкання дзвонів. Маленька церковця розбудила увесь квартал. Двірник узявся мити вулиці засобом із піною. У сусідньому кафе офіціант виводив крейдою на дошці меню сніданку, звідкись лунало дзижчання циркулярної пилки. Дорогою повільно рухався пікап, завантажений зеленню та пакетами з добривами, водій оголошував у гучномовець асортимент і ціни, люди вибігали з під'їздів і купували у фермерів товар.

О 7.30 відчинили двері взуттєвої крамниці. На вітрині тут кілька десятків готових сандалів, черевичків та чобітків, а вглибині стоять дві швейні машинки, на яких від світанку й до темряви працюють двоє майстринь. Ціни тут невисокі як на натуральну шкіру й ручну роботу — від 15 до 50 євро.

Ще кілька таких магазинів-майстерень є на сусідніх вулицях, і тут теж кипить робота. Відчинені крамниці, де торгують шкірою та фурнітурою для виготовлення взуття і сумок, ювелірні майстерні, ательє одягу, міні-цех, де роблять стільці.

Промені сонця виблискують на латунних джезвах для кави та боках мідних каструль. Підсвічники, рами для дзеркал, скриньки, чайники, казани — а за горами товару верстат, за ним працює Стаматіс Піпіна — також із 7.30. “О, ви з України? — радіє ранньому покупцю. — Дуже хотів би поїхати до вас, подивитися ваші церкви. Але не можу — дорогі путівки. Тисяча-півтори євро для мене розкіш”.

Маленький кавничок у нього коштує 15—20 євро, віничок для мішання кави — 3 євро, казанок для кафе — 100—150. Замовлень багато, та латунь і мідь дорогі, тож заробіток, зрештою, невеликий — близько 1000 євро, на які живе уся сім'я Стаматіса. З огляду на ціни у Греції, особливо на “комуналку”, це небагато. За оренду трикімнатної квартири він платить 300 євро на місяць, 28 — за телебачення, 20 — за воду, 35 — за користування ліфтом і прибирання під'їзду. За електроенергію набігає 120—200 євро залежно від сезону — в Афінах воду гріють бойлером, їжу готують на електроплиті, а коли холодно, вмикають електричні батареї.

Продукти тут дорогі: курячі лапки на ринку по 2 євро за кілограм, баранячі ноги — по 3 євро, свинина — по 3, баранячі лопатки — по 4, яловича вирізка — по 6—8, кролі — по 7 євро, помідори, кабачки, баклажани — по 40—90 центів, картопля, цибуля, буряки — по 70—80 центів, морква — по 1,3 євро, солодкий перець — від 1,3 до 2,5 євро, по 2,5 — яблука і банани, по 3,5 — абрикоси та персики. Десяток яєць — 1,5—2 євро, оливкова олія — 4—5 євро за 750-грамову пляшку, 18—20 — за п'ятилітрову банку.

Аби зекономити, Стаматіс навіть обідає на робочому місці прихопленою з дому мусакою. А в навколишніх тавернах може дозволити собі хіба що чашку кави по-грецьки (1—1,8 євро) чи бокал вина ввечері (від 1,5 євро за 250 мл). Печена фета з помідорами за 3,5 чи грецький салат за 5—6 євро — то хіба у вихідні.

...Водії, садівники, продавці, рибалки та м'ясники, офіціанти з кухарями, дорожні робітники, майстри — усі працюють у поті чола з ранку до ночі.

Я цілий день уже ходжу Афінами й досі не бачила тих ледачих греків, на яких нарікає уся Європа! Хто ж проїдає багатомільярдні кредити?


Висловлюю своє здивування завсіднику кафе, де снідаю, — пенсіонерові Кіріакосу, колишньому журналісту. “Усі вони працюють на себе, за копійки, тож навіть не сідають до вечора, — каже Кіріакос. І показує рукою на непримітний будинок із запилюженими вікнами. — А он наше податкове управління.

У них робочий день до 14 години, а зарплати — 1000—1500 євро на місяць, а то й більше. Моя сусідка працює прибиральницею у міністерстві фінансів, то заробляє більше, аніж власниця цього кафе. Хоча миє лише кілька кабінетів — бо у штаті кількадесят прибиральниць. Треба ж кожному чиновнику родичів на якусь державну посаду прилаштувати! Щоб і пільги, і пенсії потім були високі....

  • 1